שמי אורי ויבל, פגשתי לראשונה את דרך הטיפול אי שם בתחילת שנות התשעים, חיפשתי אז משהו טבעי להקלת כאבי הגב, פגשתי את אבי גרינברג מייסד שיטת גרינברג , אצל אבי ותלמידיו טופלתי בהצלחה רבה.

 

המפגש הזה הביא אותי לקורס רפלקסולוגיה ועיסוי הוליסטי מבית מדרשו של אבי גרינברג , ומכאן נוספו קורסים וסדנאות בתחומים רבים ומגוונים ברפואה משלימה.

 

ה"אני מאמין" שלי :

 

אני מאמין שכל בעיה שנוצרת בגוף היא תוצאה של חוסר איזון, חוסר איזון זה יכול להתחיל בגוף ברגש ברוח או בכל שילוב אחר של השלושה.

 הרפואה המשלימה באמצעות הכלים/טכניקות טיפול שונות, באה להחזיר את הגוף לאיזון, ונוגעת בגוף ברגש ונפש כאחד.

 בקליניקה, יש לנו קודם כל אדם שבא לחפש עזרה לכאב או לבעיה פיזית, רגשית או אחרת, מעכשיו האדם הזה במרכז והטכניקות השונות באות לעזרתו.

 

לכל אדם אני בוחר את מרכיבי הטיפול המתאימים לו ביותר מתוך סל האפשרויות שברשותי, רפלקסולוגיה, דיקור סיני, עיסוי על סוגיו השונים

כל אלה עם נגיעות אנרגטיות.

 

כמה מילים על טכניקות הטיפול

 

רפלקסולוגיה מה היא?

הרפלקסולוגיה היא שיטה לאבחון תופעות ובעיות פיזיות-אנרגטיות-מנטאליות ורוחניות שונות ולטיפול בהן.

היא בנויה על ההבנה שבכפות הרגליים מצויים השתקפותם של איברי הגוף ואזוריו השונים.

זוהי שיטה עתיקת יומין, אשר מקובלת כבר אלפי שנים בקרב עמים שונים, באזורים שונים בעולם כגון: הודו, טיבט, סין, אצל אינדיאנים ועוד.

מה זה עיסוי שוודי ?

כשחושבים על עיסוי ,ישר קופץ לראש השם עיסוי שוודי זהו אכן אחד העיסויים הפופולארי ביותר, ולכן רבים מבקשים ללמוד אותו. בתחילת הטיפול המטופל שוכב על מיטת הטיפולים כשפניו כלפי מטה וחציו התחתון מכוסה כמובן שהדבר עלול להשתנות ממטפל למטפל, המעסה מבצע "התחברות" ומתחיל לעסות את הגב במהלך הטיפול המעסה מגלה את האיבר שברצונו לעסות ומשאיר את שאר הגוף מכוסה. העיסוי השוודי משמש מעין בסיס למטפלים רבים שעליו הם משלבים תנועות מעיסויים שונים,ולכן הטיפול עלול להיראות מעט שונה אצל כל מטפל.

מה היא רפואה סינית :

רפואה סינית היא מערכת רפואית המבוססת על למידה של הטבע בשילוב עקרונות חשיבה מזרחיים. במרכזם- תפיסת האדם כישות הוליסטית ( שלמה מבחינת גוף-נפש) המקיימת יחסי גומלין עם הסביבה. עם למעלה מחמשת אלפים שנות ניסיון, רפואה סינית בטוחה לשימוש, אינה פולשנית, ותופעות הלוואי הקשורות בה זניחות.

רפואה סינית מתאימה לטיפול בכל שכבות הגיל וכמעט בכל מחלה (פיזית ונפשית) ופעמים רבות מצליחה במקומות בהם הרפואה הקונבנציונאלית (המערבית) לא נותנת מענה. דרך הטיפול השלם ומגוון שיטות הטיפול הפכו את הרפואה הסינית לרפואה היעילה והבטוחה ביותר בתחומי הרפואה האלטרנטיבית / רפואה משלימה.

 

לימודים ברפואה משלימה:

 

רפלקסולוגיה ועיסוי הוליסטי  -  משיטת גרינברג 

עיסוי רקמות עמוק

רפלקסולוגיה מרידיאנית.

קריאת כף רגל

עיסוי אורטופדי

עיסוי נשים הרות

ריקי 1 ו- 2

דיקור סיני

 

סה"כ כ- 6 שנים

 

התמחות

  

טיפול בכאב – שילוב של דיקור בשיטת האיזון ועיסוי אורטופדי.

טיפול בנשים הרות – ליווי במהלך ההריון ו/או טיפולי זירוז בסוף ההריון.

טיפולי איזון אנרגטי ו/או פיזי בהתאם לפטולוגיות שונות

טיפולי "ספא"

 

ימים שעות

ראשון ורביעי – בשעות הערב – אחרי  18:00

בשישי – אחרי  10:00 

פרופיל מטפל​ -

אורי ויבל

שורשים , המרכז לרפואה משלימה