המטפלים שלנו​

Webydo

יואב ללום​

את דרכי ברפואה המשלימה התחלתי כבר בגיל 16, כנער חולמני ומהרהר הסתקרנתי בדבר האנרגיה המקיימת ביקום, זו המאפשרת את קיום החיים והאינטראקציה בין מערכות חיים שונות. התחלתי את לימודיי ברייקי בגיל צעיר ובבגרותי למדתי רפואה סינית ב"מזרח מערב" במסלול 4 שנתי.

כיום אני מטפל בקליניקות פרטיות ובבית אבות בחיפה.מנהל את קליניקת "שורשים" בחיפה ומטפל בטוינא במסגרת "מכבי טבעי".

אדם שינברג​

אני מטפל עתיר ניסיון בעיסוי ומורה לשיטת פלדנקררז. כל זה התחיל אי אז בשנות השמונים כשהנהייה אחר המיסטיקה היתה זרם איתן ואף אני כמו רבים וטובים נסחפתי בזרם המבורך ומצאתי את עצמי מורה ליוגה, מעסה ומרפא ברפואה הסינית המסורתית (T.C.M), והכל בהסמכות כשרות למהדרין. אז גם התחלתי לעבוד כמעסה במועדוני הכושר המפוארים של מלונות הילטון, רמדה רנסנס ומוריה בירושליים.​

אורי ויבל​

שמי אורי ויבל, פגשתי לראשונה את דרך הטיפול אי שם בתחילת שנות התשעים, חיפשתי אז משהו טבעי להקלת כאבי הגב, פגשתי את אבי גרינברג מייסד שיטת גרינברג , אצל אבי ותלמידיו טופלתי בהצלחה רבה.

המפגש הזה הביא אותי לקורס רפלקסולוגיה ועיסוי הוליסטי מבית מדרשו של אבי גרינברג , ומכאן נוספו קורסים וסדנאות בתחומים רבים ומגוונים ברפואה משלימה . מטפל בקליניקה בביתי בקרית ביאליק.

לנה טוקר​

מטפלת ברפלקסולוגיה בשיטת גרינברג, עיסוי שוודי, ארומתרפיה, טיפולים אנרגטיים. לרפואה המשלימה הגעתי אחרי שקיבלתי תואר ראשון בחינוך המיוחד ועבודה של 21 שנה עם ילדים. כלים, כגון פסיכולוגיה, קואוצ'ינג, תקשורת מקרבת, שרכשתי בתחום החינוך, הובילו אותי לרפואה. כבסיס למדתי רפואה מערבית.

ניר דוד​

שמי ניר דוד מטפל הוליסטי אשר מסתכל על הגוף כשלם,עוסק בריפוי אנרגטי ושיקום תנועתי טיפול בבעיות אורתופדיות ושיקום פציעות.

כבר בגיל מאוד צעיר הרגשתי שיש משהו בעולם הזה שהוא מעבר לרק פיזי וחומרי תמיד הרגשתי שיש אנרגיות שקיימות והתעניינתי באנרגיות ריפוי ועולמות הרוח. מאמין שלכל אדם יש את היכולת להתמודד עם כל כאביו ואתגריו הפיזיים והרגשיים בעזרת הדרכה נכונה ואהבה.

תמרה קוסטל​

אני מאמינה שאורך החיים המודרני הביא אותנו לחוסר איזון ברמת הסימטריה המוטורית- ברמת ההליכה, צורת הישיבה, שימוש בלתי מאוזן בפלג הגוף העליון וכו'.חוסר סימטריה זה משפיע על מוחנו ומוביל לסטייה ברמה מצטברת.לכן, עלינו להשיב לגופנו את האיזון בעזרת המודעות ויצירת תנועה נכונה.​

שורשים , המרכז לרפואה משלימה